ریحانه

ریحانه جان تا این لحظه 2 سال و 1 ماه و 20 روز سن دارد

رسیدن به آرزوهای محال

راز رخ دادن معجزه 6 – رسیدن به آرزوها
1396-02-10
انرژی مثبت,جذب کردن,جهان هستی
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 140 امتیاز : 4.2]
قانون جاذبه در واقع برای یافتن چیزهایی هستند که به ما کمک میکنند، احساس رسیدن به آرزویمان را پدیدار کنیم…

بریم یه دوری با آن ماشین شیک بزنیم… بریم اثاثیه آن خانه را بخریم… وارد خانه شویم و تغییرات در دکوراسیون آن بدهیم…

هرکاری لازم باشد انجام دهیم تا بهترین احساسات برای رسیدن به آرزوهایمان را به خاطرمان بسپاریم…

هرکاری که به ما کمک کند تا ما به آرزویمان برسیم (قانون جذب) عملاُ به ما کمک کرده است که آن را جذب کنیم… می توانیم فکر کنیم که وقتی از خواب بیدار میشویم آن چیزی که لازم داریم آنجاست و ظاهر شده و یا ممکنه ایده خوبی به ذهنمون خطور کنه که به آن عمل کنیم.

می توانیم کارمان را از هیچ شروع کنیم واز دل هیچ چیز و از دل هیچ راهی… راهی را پیدا کنیم.

به این فکر کنیم یک ماشینی که توی شب داره حرکت میکنه چراغهایش فقط ۱۰۰متر جلو را روشن میکند ولی با این حال ما میتوانیم تمام فاصله مابین تهران تا مشهد را طی کنیم…

انرژی مثبت,جذب کردن,جهان هستی

آنهم در تاریکی شب و زندگی هم به همین منوال برای ما روشن میشود و فقط اگر مطمئن باشیم که ۱۰۰ متر بزودی نمایان خواهد شد ۲۰۰ متر بعدی هم بعد از آن خواهد آمد…

زندگی ما هم همینطور آشکار خواهد شد و خواه ناخواه ما را به مقصد خواهد رساند… آن چیزی که ما واقعا میخواهیم… میتوانیم به آن برسیم.

چیز دیگری که مردم به آن فکر میکنند این است که چه مقدار رسیدن به آرزو یا رسیدن به هدف طول میکشد… چقدر طول میکشد که آن ماشین یا آن رابطه اجتماعی… آن پول یا هر آنچه را که می خواهیم پدیدار شود؟

راه رسیدن به هدف,رسیدن به آرزو,رسیدن به آرزوها

خوب قانون ثابت و مستندی نیست که بگوییم مثلاً ۳۰ دقیقه طول میکشه یا ۳ روز یا ۳۰ روز… بیشتر مسئله اینجاست که خود ما چقدر با جهان هستی هم جهت هستیم.

اندازه برای کائنات مهم نیست از دیدگاه علمی جذب کردن چیزی که ما بزرگ می دانیم به هیچ وجه سختر از چیزی که بینهایت کوچک میدانیم نیست… کائنات تمام کارهایی را که انجام میدهند بدون هیچ تلاشی انجام میدهند.

چمن برای رشد رنج نمی کشه و هیچ زحمتی در کار نیست این همه اش یک طراحی بینظیر است… همه چیز به این برمیگرده که این بالا (فکر و ذهن) چه می گذرد! این تفاوت را ما توی ذهنمان ایجاد میکنیم.

مثلاً میگوییم این چیز بزرگیه حتما زمان بیشتری میبرد و این یکی کوچک است شاید یک ساعت برایش کافی باشد می بینید که اینها قانونهایی هستند که ما برایشان تعیین میکنیم ولی در نظر کائنات هیچ قانونی وجود ندارد بعضی مردم با چیزهای کوچکتر راحتر کنار می آیند و برای همین بعضیا با یک چیز کوچک شروع میکنند. تصور کنید که امروز با یک دوست قدیمی که مدتهاست ندیدینش صحبت میکنید یک دفعه یک نفر در مورد آن فرد حرف میزند یا خودش به شما تلفن میکنه یا نامه اش میرسد.

بسیاری از مردم احساس غریبی دارند، فکر میکنند که در میان شرایط فعلی اشان گیر کردنند و یا زندانی شده اند یا محدود شده اند و من سعی دارم این نکته را بگویم که شرایط فعلی من هر چه که باشه فقط واقعیت فعلی زندگی من است و واقعیت فعلی در نتیجه خواندن این مقاله و شروع به استفاده از این راز… شروع به تغییر خواهد کرد.

رسیدن به رویا,زندگی من,شکرگزار باشید

بعضی وقتها به نظر می آید که شما گیر افتاده اید این به این خاطر است که شما به تفکر به موضوعات فعلی بیشتر و بیشتر ادامه میدهید و به همین خاطر انتظار میرود که همان نتایج را هم بگیرید… باز هم بیشتر و بیشتر و دلیلش این است که اکثر مردم بیشتر افکارشان رابه عکس العمل نشان دادن به چیزهایی که مشاهده می کنند اختصاص می دهند… ببینید اگر شما فقط به آن چیزی که هست نگاه کنید پس فقط دارید به آن چیزی که هست فکر میکنید و هنگامی که دارید به آن چیزی که هست فکر میکنید، قانون جذب هر چه بیشتر از همان به شما می دهد و مدام تکرار میشود، باید یک راهی را پیدا کنید که به آن چیزی که هست از یک نقطه متفاوت نزدیک شوید.

شکرگزار خدا,شکرگزاری از خدا,قانون جذب دو

بیشتر مردم به شرایط فعلی اشان نگاه میکنند و می گویند این من هستم ولی این شما نیستید این چیزی است که شما بودید… بیایید همین الان یک نگاهی به شرایط و روابط فعلی شما بیندازیم…

بیائید برای مثال فرض کنیم پول زیادی توی حساب بانکی اتان ندارید یا مثلا روابط اجتماعی که میخواهید ندارید یا سلامتی و تناسب اندامتان آن چیزی که میخواهید نیست این پیامد باقی مانده افکار و اعمال گذشته شماست… پس ببینید ما همواره داریم در همین باقیمانده افکار و اعمالی که در گذشته مرتکب آنها شدیم زندگی میکنیم وقتی شما به حال و روز فعلی اتان نگاه میکنید و خودتان را بر مبنای آن تعریف می کنید خودتان را محکوم کردید به داشتن دقیقا همین حال و روز در آینده…

“هر آنچه ما هستیم نتیجه افکاری است که ما داشتیم”

خوب حالا چه کاری می توانید انجام بدهید که با آن شروع کنید و زندگی اتان را تغییر بدید؟ من برای شما چند نکته را بازگو میکنم:

شروع کنید به تهیه یک فهرست از چیزهایی که برای داشتن شان شکرگزاری از خدا میکنید… با اینکار شروع کنید…. چون اینکار انرژی مثبت تان را بالا میبرد…

نکته: زمانی که دعا کردن را شروع می کنیم، در واقع به سوی خدا گام برمی داریم و کلید مشکلات ما شروع به باز شدن می کند و راه رسیدن به هدف و رسیدن به رویا ها برای ما پدیدار میشود. دعا و شکرگزاری، ما را در زمان حال نگه می دارد و همین حضور در لحظه، روحیه و حال مثبت در وجود ما ایجاد میکند و میزان ارتعاش انرژی مثبت را چندین برابر میکند.

انرژی مثبت,جذب کردن,جهان هستی

شروع میکند به تغییر دادن افکارتان …اگر قبل از این تمرین شما گرایش به تمرکز روی چیزهایی که ندارید داشتید و یا شاید تمرکز بر روی شکایت کردن داشتید… وقتی شما این تمرین را انجام بدهید شروع به حرکت در مسیری متفاوت خواهید کرد… شروع خواهید کرد به شکرگزاری به هر آن چیزی که به شما احساس خوبی میدهد… شکرگزاری قطعا روش آوردن فراوانی به زندگانی شماست.

وقتی مردی برای همسرش کاری می کند و از او قدردانی می شود آن مرد دوست دارد بیشتر انجام بدهد… مسئله همیشه همین قدردانی است… که باعث میشود همه چیز را جذب کنیم و همه چیز به کمکمان بیاید.

من سالهاست که می گویم هر چیزی که به آن فکر کنیم و بابتش تشکر کنیم به سراغمان خواهد آمد. این همان احساسی است که ما باید داشته باشیم، به محض اینکه شما شروع به داشتن احساس متفاوت در مورد آن چیزی که هم اکنون دارید بکنید شروع به جذب کردن چیزهای خوب بیشتری خواهید کرد چیزهای که می توانید برایشان شکرگزار خدا باشید…

منبع


تاریخ : 24 اسفند 1397 - 18:27 | توسط : anlin24 | بازدید : 257 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

قانون جذب چیست ؟

قانون جذب چیست ؟

قانون جذب می‌گوید: زندگی ساده است. زندگی شما تنها از دو چیز تشکیل شده است، چیزهای مثبت و چیزهای منفی. هر بخش زندگی‌تان، خواه سلامت، ثروت، روابط، کار یا شادی می‌تواند مثبت یا منفی باشد؛ یا ثروت فراوان دارید یا آه در بساط ندارید. یا سرشار از سلامتی هستید یا مریض احوالید. روابطتان شاد است یا دشوار و در بن‌بست است. کارتان یا هیجان‌انگیز و موفق است یا رضایت‌بخش نیست و ناموفق است. یا لبریز از شادی هستید یا بیشتر مواقع احساس خوبی ندارید. یا سال‌های خوب دارید یا سال‌های بد، یا اوقات خوب یا اوقات بد، یا روزهای خوب یا روزهای بد.

اگر موارد منفی زندگی‌تان بیشتر از موارد مثبت است، پس یک جای کار می‌لنگد و خودتان هم می‌دانید. بقیه‌ی مردم را می‌بینید که شاد و موفق هستند و زندگی‌شان پر از چیزهای عالی و فوق‌العاده است، و حسی به شما می‌گوید که شما نیز لیاقت چنین زندگی‌ای را دارید. حق با شماست؛ شما لایق یک زندگی سرشار از چیزهای خوب هستید.

اگر نمیدانید قانون جذب چیست باید بگویم شما از قانون جذب استفاده می‌کنید حتی اگر ندانید

بیشتر افرادی که زندگی فوق‌العاده‌ای دارند درست نمی‌دانند چه کرده‌اند تا به این زندگی دست‌یافته‌اند. اما حتماً کاری کرده‌اند. آن‌ها از قانون جذب که منشاء تمام موارد خوب زندگیست استفاده کرده‌اند …

بدون استثناء هر کس که زندگی فوق‌العاده‌ای دارد برای رسیدن به آن از قانون جذب استفاده کرده است.

قدرت‌های عظیم طبیعت، مانند گرانش و الکترومغناطیس، با حواس ما قابل مشاهده نیستند، اما قدرتشان بی چون‌وچرا و قطعیست. در مورد قانون جذب هم همین‌طور است. نیروی قانون جذب قابل مشاهده نیست اما در حقیقت قدرتش بسیار عظیم‌تر از هر قدرت طبیعی دیگری است. نشانه‌های قانون جذب را در همه جای جهان می‌توان دید.

قوانین طبیعت بر کائنات حکم‌فرماست. می‌توانیم با هواپیما پرواز کنیم زیر هوانوردی هماهنگ و سازگار با قوانین طبیعت عمل می‌کند. قوانین فیزیک برای ما تغییر نکرده‌اند تا بتوانیم پرواز کنیم، اما راهی یافته‌ایم تا مطابق قوانین طبیعت عمل کنیم. همان‌طور که قوانین فیزیک بر هوانوردی، برق، و گرانش حاکم است، قانون جذب هم بر زندگی حاکم است. برای در اختیار گرفتن قانون جذب مثبت و تغییر زندگی‌تان، باید قانونش را درک کنید. قدرتمندترین قانون کائنات را؛ قانون جذب را.

نیروی جذب خورشید است که سیاره‌ها را در منظومه‌ی شمسی ما نگه می‌دارد، و مانع از پرت شدنشان در فضا می‌شود. قانون جذب گرانش است که شما و هر آدم، حیوان و هر چیزی را نگه می‌دارد.

نیروی جذب سلول‌های بدنتان، مصالح خانه، و مبلی که رویش می‌نشینید را منسجم نگه می‌دارد، و ماشین را روی جاده و آب را در لیوان نگه می‌دارد.

قانون جذب است که یک نفر را به سمت علم و دیگری را به‌سوی آشپزی می‌کشد، مردم را سوی ورزش‌های مختلف یا سبک‌های مختلف موسیقی می‌کشاند. قانون جذب است که شما را جذب دوستان و کسانی که دوست دارید می‌کند.

قانون جذب دقیقا چیست؟

قانون جذبی که اینجا مطرح می‌شود با نیروی جاذبه زمین و بین مولکولی متفاوت است ولی تا حدودی شبیه آن‌ها کار می‌کند. قانون جذب قانون عشق است.


تاریخ : 15 اسفند 1397 - 17:01 | توسط : anlin24 | بازدید : 250 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

به نی نی پیج خوش آمدید

به Nini Page خوش آمدید.

امیدواریم بتوانیم خدمات مطلوب و مورد نظر شما را ارائه کنیم.

ما را از نظرات خود آگاه کنید.

روابط عمومی نی نی پیج

pr@ninipage.com

این بلاگ در روز یکشنبه 12 اسفند 1397 ایجاد شد.

می توانید نوشته و عکس و فیلم های مربوط به کودک خود را در این بلاگ منتشر نمائید.

اگر نیاز به راهنمائی دارید روی لینک های زیر کلیک کنید:


تاریخ : 12 اسفند 1397 - 00:58 | توسط : anlin24 | بازدید : 201 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید