ریحانه

ریحانه جان تا این لحظه 2 سال و 2 ماه و 5 روز سن دارد

درآمد اینترنتی

5- از طریق بازاریابی وابسته درآمد کسب کنید
بازاریاب های وابسته برای افزایش فروش خود با مارک های تجاری کار می کنند. این کار را می توانید در خانه با ایجاد ترافیک به وب سایت تاجر از طریق پیوند وابسته انجام دهید: سپس در ازای فروش های تولید شده از طریق پیوند کارمزد دریافت خواهید کرد. کمیسیون معمولاً بین 5 and تا 20 نشسته است تا برای هر مشتری مذاکره شود.

این می تواند یک تجارت خطر درآمد اینترنتی  باشد زیرا پرداخت کاملاً به عملکرد بازاریابی شما بستگی دارد: تعداد فروش شما و مقدار کارمزد حاصل از آن. از طرف مثبت ، هزینه های راه اندازی هیچ کس نیست - شما می توانید برای ایجاد فروش لینک پیوند خود را در هرجایی ارسال کنید. اگر بودجه شما اجازه می دهد ، می توانید با استفاده از تبلیغات پولی به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید.

می توانید از شبکه هایی مانند Amway و Amazon Associated برای ایجاد ترافیک برای بازرگانان خود به عنوان شرکت وابسته استفاده کنید. به ویژه آمازون مخاطبان زیادی دارد. یکی از محبوب ترین سایت های شبکه های وابسته Clickbank است که در زمینه محصولات دیجیتالی تخصص دارد. این موارد نرخ کارمزد بسیار بالاتری را ارائه می دهند ، که گاهی اوقات تا 75٪ نیز می رسد.

6. خدمات چاپ سه بعدی را ارائه دهید
شروع تجارت چاپ سه بعدی نمونه دیگری از سودآوری ساز سرگرمی است. اگر قبلاً یک چاپگر سه بعدی دارید و تسلط دارید ، آسان است که این کار را به یک تجارت سودآور تبدیل کنید. مشتریان احتمالی با یک مدل سه بعدی با شما تماس می گیرند. شما مدل را چاپ کرده و برای آنها ارسال می کنید و سود متوسطی کسب می کنید.

اگر از قبل چاپگر سه بعدی دارید ، این مدل خیلی گران نیست. شما باید در بازاریابی نقش داشته باشید - برای دسترسی به مشتریان به یک کمپین تبلیغاتی خوب احتیاج دارید. بازاریابی را می توان با ارزان قیمت در فیس بوک ، لینکدین و دهان به دهان انجام داد. هدف قرار دادن شرکتهای فنی مرتبط نیز مکانی عالی برای شروع است. در مرحله بعدی ، شما باید در ذخیره سازی محصول و ارسال آن فاکتور بگیرید. متناوباً ، اگر می خواهید از کارهای تجاری کمتری استفاده کنید ، وب سایت هایی مانند Treatstock مشتریان را با چاپگرها مطابقت می دهند ، به این معنی که می توانید از برخی مذاکرات جلوگیری کرده و بر روی چاپ تمرکز کنید.اطمینان حاصل کنید که بیمه دریافت کرده اید - مسئولیت نحوه تولید این قطعات به عهده شما خواهد بود و در صورت خرابی ماشین آلات خود نیز باید هزینه خود را بپوشانید.

7. وسایل دست ساز ایجاد و بفروشید
اگر از افراد خلاق یا هنرمند هستید ، می توانید به راحتی مهارت های خود را بصورت آنلاین کسب کنید. با استفاده از سایت هایی مانند Etsy یا Not on the Highstreet ، فروش محصولات دست ساز به طور قابل ملاحظه ای حتی برای مبتدیان مطلق قابل دسترسی تر شده است. بازارهای دیگری که قابل تأمل است Artfire و Zazzle هستند. گزینه دیگر ایجاد صفحه در بستر رسانه های اجتماعی و هدایت فروش با استفاده از کانال های مختلف مانند گروه فیس بوک است.

هزینه های راه اندازی بسته به محصولی که می سازید متفاوت است. ساخت محصولات خود برای سفارش کندتر است اما از مواد زائد جلوگیری کرده و هزینه های اولیه را کاهش می دهد.


تاریخ : 19 مهر 1399 - 23:48 | توسط : anlin24 | بازدید : 46 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهیدهیچ نظری ثبت نشده است

نظر شما

نام
ایمیل
وب سایت / وبلاگ
پیغام