ریحانه

ریحانه جان تا این لحظه 2 سال و 1 ماه و 20 روز سن دارد

لپ تاپ بخریم یا کامپیوتر

کار یا یادگیری برای شما چگونه است؟ این احتمال وجود دارد که با پرسیدن این سوال از ده نفر تصادفی ، ده پاسخ متفاوت برگردانده شود. به این دلیل که شرایط مردم به اندازه برگهای درخت در زمستان و پاییز متنوع است.

برای بعضی از افراد ، یادگیری نیاز به کار از روی میز اختصاصی در خانه یا مدرسه دارد. اگر به دنبال خرید لپ تاپ هستید حتما اقدام کنیدبرای برخی دیگر ، تمام آنچه که آنها نیاز دارند لپ تاپ هنگام نوشیدن نوشیدنی مورد علاقه خود در رختخواب یا کافی شاپ است. همین تفاوت ها در مورد کار نیز اتفاق می افتد. بعضی از افراد می توانند هنگام پرسه زدن کار کنند - این در صورتی است که از رایانه لوحی یا تلفن استفاده می کنند.

چگونه تعیین می کنید کدام نوع کامپیوتر - رایانه لوحی ، لپ تاپ یا دسک تاپ - بهترین باشد؟ این اساساً یک سوال ترفندانه است زیرا پاسخی ندارد. اگر "دسک تاپ در مقابل لپ تاپ برای کالج" ، "دسکتاپ در مقابل لپ تاپ برای کار از راه دور" یا "بهترین لپ تاپ برای کالج آنلاین" را جستجو کنید ، با پیشنهادات زیادی مواجه خواهید شد. و گرچه این موارد قابل تأمل است ، در پایان روز ، همه چیز به انتخاب و شرایط بستگی دارد.

شما احتمالاً در حال حاضر به یک راه حل سخت افزاری خاص متمایل شده اید. هنوز هم ، چند عامل عینی وجود دارد که شما باید قبل از تصمیم گیری در نظر بگیرید.

همانطور که این فاکتورها را بررسی می کنیم ، متوجه خواهید شد که لپ تاپ ها و دسک تاپ ها دارای موارد مثبت و منفی هستند. ما همچنین بررسی خواهیم کرد که چگونه این تفاوت ها بر انتخاب شما تأثیر می گذارد.

ایستگاه کاری
برای برخی از افراد ، یک ایستگاه کاری به معنای سازگاری و تمرکز است. برای دیگران ، این نشان دهنده سفتی ، عدم تحرک و عدم تولید است. خنده دار است که چگونه یک چیز می تواند با مجموعه های مختلف مردم متفاوت صحبت کند. بگذارید این را کمی بیشتر توضیح دهیم.

یک ایستگاه کاری ثابت است ، به این معنی که همیشه راه اندازی می شود. نیازی نیست هر روز راه اندازی کنید و همه چیز را دوباره وصل کنید. برای همیشه تنظیم شده ، روشن شده و آماده است. این برای افرادی که دوست دارند هرچه سریعتر وارد کار یا تحصیل شوند بسیار مناسب است. سازگاری تنظیمات همچنین به تمرکز کمک می کند و می توانید همه موارد دیگر را منطقه بندی کنید.

بسته به کاری که انجام می دهید ، می توانید هرجایی که دوست دارید تنظیم کنید. می توانید یک هدست یا یک صندلی ارگونومیک اضافه کنید. با استفاده از پایه دیواری می توانید مانیتورهای اضافی اضافه کنید یا آنها را روی پایه مانیتور قرار دهید. شما همچنین می توانید برخی از لذت های زیبایی مانند گلدان های گل و غیره را اضافه کنید - هر چیزی برای کمک به شما در تمرکز و بهینه سازی وقت خود در محل کار.

مانیتورهای دسک تاپ امروزی - مانند نمایشگرهای Blackmagic Design Smartview Duo Dual LCD و مانیتورهای Blackmagic Design SmartView 4K Ultra HD - برنده بازی نمایش هستند. مانیتورهایی از این دست دارای وضوح چشمگیر HD و 4K و اندازه نمایشگر برتر هستند. این بدان معنی است که آنها به دلیل جزئیات واضح تر و نمایشگر بزرگتر ، با گذشت زمان برای چشم شما بهتر هستند.

با این حال ، مهمترین مزیت یک ایستگاه کاری رومیزی نیز یکی از بزرگترین نقاط ضعف آن است. بعضی از افراد دوست دارند بعد از چند روز نشستن در یک ایستگاه کاری کمی آن را روشن کنند. متأسفانه ، شما نمی توانید ایستگاه کاری دسک تاپ خود را بردارید و از در خارج شوید ، زیرا طراحی شده است غیرقابل تحرک است.

این جایی است که لپ تاپ می درخشد. با لپ تاپ می توانید در هر جای خانه ، ساحل ، کافی شاپ یا مسافرت کار کنید. شما می توانید تمام روز را در رختخواب بمانید و به همان اندازه مثمر ثمر باشید زیرا تمام آنچه را که لازم دارید روی لپ تاپ خود دارید. البته ، این ممکن است از نظر روانشناختی در درازمدت مثمر ثمر نباشد ، اما این واقعیت را تغییر نمی دهد که کار در اتاق خواب روش مورد علاقه برخی افراد است.

همچنین ، یک لپ تاپ انعطاف پذیری را برای رفع آن با یک ایستگاه کاری رومیزی فراهم می کند. لپ تاپ های مدرن می توانند با یک ایستگاه کاری دسک تاپ چند صفحه ای همگام سازی شوند. مزیت اضافی این امر این است که وقتی کارتان با ایستگاه کاری تمام شد ، می توانید لپ تاپ خود را برداشته و آنجا را ترک کنید و کار شما همراه شما خواهد بود.

این انعطاف پذیری با یادگیری نیز کار می کند ، چه یادگیری از راه دور و چه در کلاس. لپ تاپ باعث می شود فارغ از اینکه در کجا هستید ، به راحتی بتوانید محیط خود را تغییر دهید و برای تکمیل برنامه درسی با سرعت بالا باشید. آیا می خواهید آموزش تبلت را انجام دهید؟ بسیاری از لپ تاپ های مدرن دارای نمایشگرهای جدا شونده و صفحه های متحرک هستند. یا می توانید به سراغ یک تبلت واقعی بروید.

قابلیت اتصال و عملکرد
یک لپ تاپ در قسمت انعطاف پذیری برنده می شود ، اما آیا وقتی صحبت از کارایی می شود می تواند با یک دسکتاپ رقابت کند؟ به لطف اندازه بزرگتر ، یک دسکتاپ فضای کافی برای قرار دادن در پردازنده های قدرتمندتر ، کارت های گرافیک ، RAM های سنگین تر ، فضای ذخیره سازی و غیره را دارد. به بیان ساده ، دسک تاپ ها برای کاربران سنگین بسیار قابل اعتماد هستند.

در عمل ، این بدان معنی است که می توانید تعداد زیادی برگه را به یک باره باز کنید. شما می توانید کارهای پیچیده طراحی ، شبیه سازی و رندر سه بعدی و گیم پلی را اداره کنید. تا به حال به این فکر کرده اید که چرا گیمرهای با مشخصات بالا تقریباً فقط بازی خود را روی رایانه های رومیزی انجام می دهند؟ پاسخ ساده است - عملکرد و پردازش سطح بالا. تحت فشار فعالیتهای شما احتمالاً کامپیوتر شما کمانش می کند.

همچنین ، از آنجا که ایستگاه های کاری دسک تاپ ثابت هستند ، می توان آن را از طریق اتصال اترنت سیمی به صورت شبانه روزی به اینترنت وصل کرد. این اتصال مانع اتصال شما به شبکه Wi-Fi نمی شود. این به این معنی است که احتمال تجربه خرابی بسیار کم است

منبع


تاریخ : 12 اسفند 1399 - 15:54 | توسط : anlin24 | بازدید : 16 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهیدهیچ نظری ثبت نشده است

نظر شما

نام
ایمیل
وب سایت / وبلاگ
پیغام