ریحانه

ریحانه جان تا این لحظه 2 سال و 1 ماه و 20 روز سن دارد

برای کار کردن به چه لپ تاپی نیاز داریم

به دلیل از دست دادن اتصال به اینترنت هنگام کار یا انجام کار مدرسه. این واقعیت باعث می شود تا دسکتاپ از نظر عملکرد و اتصال از لپ تاپ به راحتی برتری داشته باشد.

اما عملکرد در اولویت هر کاربر نیست ، خصوصاً اگر رایانه فقط برای کارهای سبک تر لازم باشد. برای وب سایت های کم مصرف مانند نوشتن سیستم عامل توصیه خدمات نوشتن Judge و Pick The Writer ، یک لپ تاپ کافی است. مواردی مانند جلسات منظم بزرگنمایی با همکاران ، کلاسهای آنلاین کالج ، تایپ اسناد ، مدیریت وب سایت یا تعامل با همکاران از طریق Slack ، همه می توانند به صورت مثر در لپ تاپ انجام شوند.

ناگفته نماند ، یک لپ تاپ از قبل با میکروفون و وب کم مجهز شده است. اما با نصب دسک تاپ ، باید این موارد را جداگانه خریداری کنید. شرکت در کلاس های آنلاین یا همکاران چت ویدیویی به دلیل انعطاف پذیری در لپ تاپ بهتر است ، گاهی اوقات افزایش سرعت بارگیری صفحه برای اطمینان از اینکه همه کارها خوب است و اینکه یک راه حل یک مرحله ای است بسیار مهم است. البته ، اگر ترجیح می دهید خود را از محل کار خود جدا نکنید ، همیشه می توانید از تنظیمات دسک تاپ خود استفاده کنید و وب کم و هدست بخرید.

حفظ تمرکز و جلوگیری از حواس پرتی
این مورد ارتباط کمی با دسک تاپ یا لپ تاپ دارد ، زیرا در اینجا هیچ یک نمی تواند برتری دیگری داشته باشد. اگر اتفاقاً یک ایستگاه کاری رومیزی در خانه دارید ، باید آن را در منطقه ای از خانه قرار دهید که دور از تلویزیون ، اتاق کودک و سایر حواس پرتی ها باشد.

از این گذشته ، ایده ایستگاه کاری لنگرگاهی این است که بتوانید تمرکز کنید و مثمر ثمر باشید. همچنین ، با وجود چنین ایستگاه کاری ، خانواده یا هم اتاقی های شما می توانند به سرعت درک کنند که نمی خواهید حواس شما را پرت کنند.

هنوز هم نمی توانید خانواده ، هم اتاقی ها یا حتی عوامل حواس پرتی خارجی را دور نگه دارید. آشفتگی ها مطمئناً شما را به این طریق پیدا می کنند.

اینجاست که ممکن است لپ تاپ ترجیح داده شود. اگر روی مبل یا تختخواب خود نشسته اید ، به اندازه نشستن در یک ایستگاه کاری حال و هوای کاری به شما نمی دهد. همچنین می تواند بر توانایی شما در تمرکز طولانی مدت تأثیر بگذارد. به علاوه ، خانواده و دوستان حالت کار شما را به همان اندازه که با یک ایستگاه کاری ثابت کار نمی کنند جدی نمی گیرند.

خوشبختانه با یک لپ تاپ می توانید وسایل خود را جمع کنید و خانه را به محیطی آرام تر ترک کنید. اما حواس پرتی در همه جا وجود دارد. آنها فقط از وقتی که در خانه هستید متفاوت به نظر می رسند.

مصرف برق
درست به نظر می رسد که لپ تاپ برنده این یکی است. گزینه دسک تاپ صدای بیشتری برای شما ایجاد می کند ، اما برای انجام این کار باید قدرت خود را حفظ کنید. این نیرو از جایی ناشی می شود و در جایی معمولاً به میزان زیادی در قبض برق شما نشان داده می شود. دسکتاپ به طور معمول انرژی بیشتری نسبت به لپ تاپ مصرف می کند ، بنابراین تا زمانی که شما به چنین عملکرد سنگینی احتیاج نداشته باشید ، یک لپ تاپ برای شما بهتر عمل می کند ، لازم به ذکر است که در قبض برق شما بخشنده تر خواهد بود.

این مزیت در مورد بسیار نادر قطع برق نیز دیده می شود. دسک تاپ بلافاصله خاموش می شود. حتی اگر به منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) متصل باشد ، اگر نتوانید برق را دوباره برقرار کنید خیلی طولانی نمی شود.

بیشتر لپ تاپ های مدرن مجهز به باتری هایی هستند که می توانند ساعت ها دوام بیاورند. این بدان معنی است که حتی در صورت قطع شدن ، می توانید به کار یا تحصیلات آنلاین خود ادامه دهید. رایانه ها از نظر مدت زمان روشن ماندن بدون هزینه متفاوت هستند.

کلمات نهایی
همانطور که قبلاً اشاره شد ، میز کار و لپ تاپ از یکدیگر برتر و فرومایه نیستند. آنها فقط متفاوت هستند مردم همیشه در تلاشند بفهمند چه نوع رایانه ای برای آموزش مجازی بهترین است. یا چه نوع برای اهداف کاری یا گپ های بازی یا ویدئویی یا هر چیز دیگری ایده آل است. عوامل فوق را به خاطر بسپارید و هرگز نمی توانید اشتباه کنید.

 https://laptopscreenshop.com/


تاریخ : 12 اسفند 1399 - 15:58 | توسط : anlin24 | بازدید : 16 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهیدهیچ نظری ثبت نشده است

نظر شما

نام
ایمیل
وب سایت / وبلاگ
پیغام