ریحانه

ریحانه جان تا این لحظه 2 سال و 2 ماه و 5 روز سن دارد

کسب درآمد اینترنتی

از شرکتهای جداگانه در محل مورد نظر خود تحقیق کنید: در صورت امکان ، همیشه بهتر است مستقیماً با یک شرکت وابسته شوید (اگر آنها یک برنامه وابسته داخلی دارند) ، زیرا هیچ کس دیگری در نرخ پورسانت شما فرو نمی رود. این مسیر برای اکثر بازاریابان وابسته وابسته ، از جمله پت فلین ، مسیر ترجیحی است. متأسفانه ، این همچنین بیشترین کار را می کند ، زیرا شما مجبورید خودتان تحقیق کنید تا ببینید چه کسی برنامه هایی را ارائه می دهد (آنها معمولاً در پاورقی وب سایت ذکر می شوند).

اکنون که جایگاه خود را شناختید و برای برنامه های وابسته مرتبط ثبت نام کرده اید ، وقت آن است که وبلاگ خود را بسازید و بیاموزید که چگونه یک پست وبلاگ بنویسید که می تواند ترافیک را به سمت شما سوق دهد.

 

با یادگیری نحوه نامگذاری یک وبلاگ و خرید نام دامنه مناسب (مانند www.myaffiliateblog.com) که برای مکان شما در یک ثبت دامنه مانند Bluehost ، Dreamhost یا NameCheap کار می کند ، شروع کنید.

 

Bluehost حتی دارای یک چک کننده در دسترس بودن نام دامنه بسیار جذاب است که می توانید از اینجا استفاده کنید تا به سرعت بفهمید که URL وب سایت مورد نظر شما در دسترس است یا خیر (و اگر اینگونه نیست ، آنها به شما ایده های بهترین ایده بعدی را می دهند).

 

می خواهید یک وبلاگ راه اندازی کنید؟ ابتدا به دامنه نیاز دارید

 

بررسی کنید آیا نام دامنه شما موجود است:

جستجوی نام دامنه های موجود ...

دامنه ها را جستجو کنید

هنگامی که نام دامنه خود را دریافت کردید ، برای ساخت سایت خود به یک بستر نیاز خواهید داشت. اگرچه می توانید گزینه ای رایگان مانند Tumblr ، Blogger ، WordPress.com یا سازنده وب سایت دیگری را انتخاب کنید ، اما این امکان انعطاف پذیری یا اقتدار لازم برای ساختن یک سایت وابسته به راستی موفق را به شما نمی دهد.

 

در عوض ، با یک سایت خود میزبان همراه شوید (مانند وبلاگ من در اینجا) - این بدان معنی است که وبلاگ شما در سرور خود شما میزبانی می شود و شما بر آن کنترل کامل خواهید داشت. تعداد زیادی از شرکت های بسیار معتبر و مقرون به صرفه وجود دارد که می توانید برای داشتن وب سایت آنلاین خود ، یک طرح میزبانی وب انتخاب کنید ، مانند Bluehost ، A2 Hosting ، Dreamhost یا یکی از این خدمات میزبانی وب ماهانه.

 

پس از اینکه نام دامنه و میزبانی خود را مرتب کردید ، وقت آن است که یک CMS یا سیستم مدیریت محتوا را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد صفحات را به روز کنید ، وبلاگ خود را بسازید و با سایر سرویس های مورد نیاز خود ادغام شوید. اشتباه در وردپرس دشوار است — CMS نزدیک به یک چهارم اینترنت را تأمین می کند. به خاطر داشته باشید که در نهایت با شروع بازدید بیشتر به وبلاگ خود ، عاقلانه خواهید بود که از برنامه میزبانی ارزان شروع کننده ، برنامه میزبانی مشترک یا برنامه میزبانی رایگان و مواردی مانند یک نصب میزبان وردپرس مدیریت شده ، که در آن همه تنظیمات سفارشی طراحی شده و بهینه شده اند تا به ویژه با ما که از وردپرس استفاده می کنیم به خوبی کار کنند

 

https://www.neshanonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A7%D8%AC%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B9%DB%8C-5/40725-%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4


تاریخ : 13 مهر 1399 - 20:39 | توسط : anlin24 | بازدید : 46 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهیدهیچ نظری ثبت نشده است

نظر شما

نام
ایمیل
وب سایت / وبلاگ
پیغام