ریحانه

ریحانه جان تا این لحظه 2 سال و 1 ماه و 20 روز سن دارد

آشنایی با کسب و کار اینترنتی

من اخیراً منابعی را مطالعه کرده ام که برای آموزش تجارت اینترنتی طراحی شده ام ، اما نه فقط مقدمه ، محتوایی که فراتر از مبتدیان است و شما را به کسب درآمد میلیونی در اینترنت می رساند.

 

در مورد من ، به مباحث پیشرفته ای علاقه مندم که می توانم برای آنچه که انجام می دهم اعمال کنم و خلا knowledge دانش فعلی خود را پر کنم تا قدم بعدی را بردارم. در حالی که به دنبال ایده های ناگفته طلائی دست نیافتنی هستم ، من مقدمات را بی وقفه اسکن می کنم و با علاقه یاد می گیرم که چگونه این شخص یا سازمان خاص اصول را پوشش می دهد - اینکه چگونه آنها به شما مراجعه می کنند و فروش می کنید.

 

مطالعات من به این نتیجه رسیده اند که تجارت اینترنتی در واقع بسیار آسان است. با اصطلاحات ساده توضیح داده شده (که در یک لحظه انجام خواهم داد) ، ساختار یک شرکت کسب و کار اینترنتی  موفق از چند م componentsلفه تشکیل شده است که اگر بهم مرتبط شوند می توانند صدها ، هزاران و حتی میلیون ها دلار سود آنلاین داشته باشند.

 

پول مفت

 

آسان به عنوان 1-2-3

در حالی که همه ما روش های مختلفی برای ارائه کاری که داریم انجام می دهیم و جزئیات جزئی برای دستیابی به نتیجه متفاوت است ، اکثر کارشناسان بازاریابی اینترنتی همان چند اصل را آموزش می دهند که در واقع هیچ تفاوتی با آنچه که بازاریابان مستقیم برای دهه ها انجام داده اند و می دهند ندارند.

 

چیزی شبیه به این پیش میاد…

 

 

مرحله 1: ترافیک

همه مدل های کسب و کار آنلاین به ترافیکی از شکلی یا شکلی متکی هستند ، و اینجاست که من همیشه کنجکاو می شوم دیگران را برای جلب توجه به تجارت خود انجام دهم ، زیرا مطمئن هستم شما هم هستید. تقریباً در همه موارد ترکیبی از یک ، دو یا هر سه تکنیک زیر عامل اصلی ترافیک هستند که به تجارت دامن می زنند.

 

پرداخت به ازای هر کلیک: خرید ترافیک از Google AdWords به عنوان سریع ترین و کمترین بخشنده ترافیک توصیه می شود. این کار را درست انجام دهید و هزاران بازدید کننده را فورا با هزینه ای کمتر از درآمدی که بازده می کنند ، بدست آورید. این را اشتباه بگیرید و ضرر می کنید. این یک منحنی یادگیری سخت است ، اما برای برندگان بازده قابل توجه است.

 

بهینه سازی موتور جستجو: باز هم Google یکی از اجزای مهم این منبع ترافیکی است که هزاران بازدید کننده را به وب سایت هایی می رساند که دارای رتبه خوبی هستند. من وسوسه شدم که این روش ترافیک را "بازاریابی محتوا" بنامم اما اجازه دهید این کار را تا حد ممکن ساده انجام دهیم. برای کسانی که کوشا هستند و یاد می گیرند چگونه از محتوا استفاده کنند ، موتورهای جستجو یک جریان ثابت از ترافیک رایگان را ارائه می دهند - ممکن است مدتی طول بکشد تا جریان پیدا کند.

 

شرکت های وابسته: بازاریابی شرکت های وابسته کمترین منبع ترافیک برای بسیاری از مشاغل اینترنتی است و احتمالاً به این دلیل است که برای کارکرد آن بیش از مکانیزم های مکانیکی لازم است. روابط مورد نیاز است ، اما هنگامی که عناصر را به درستی ارائه می دهید و یک پیشنهاد برنده را به شرکت های وابسته ارائه می دهید ، برای شما یک ترافیک بزرگ است. ترافیک شرکت های وابسته معمولاً ترافیکی با کیفیت هستند ، بنابراین بالاترین نرخ تبدیل و از همه بهتر است - فقط هنگام پول درآوردن برای شما هزینه دارد ، بنابراین یک سرمایه گذاری کم خطر است.

 

فراتر از این سه روش اصلی ترافیک ، روش های بسیاری وجود دارد که می تواند مورد استفاده قرار گیرد ، اما اگر بیشتر در مشاغل اینترنتی به زیر سر بروید ، متوجه می شوید که یک یا دو یا هر سه تکنیک بالا قسمت اصلی تبدیل ترافیک را تشکیل می دهند.

 

بهترین منبع ترافیک یارو چیست؟

در صورت تعجب ، بهترین منبع ترافیک من شرکتهای وابسته و به دنبال آن موتورهای جستجو است. برای اکثر وبلاگ ها موتورهای جستجو بزرگترین و قابل اعتمادترین منبع ترافیک را به خود اختصاص می دهند ، زیرا وبلاگهای خوب محتوا هستند و موتورهای جستجو عاشق محتوا هستند.

 

مرحله 2: فروش

هنگامی که ترافیک جریان دارد ، شرط بعدی مورد نیاز برای یک تجارت سودآور ، انجام اولین فروش است. یک پیشنهاد هدفمند جلو ، پیشنهاد معمول است ، در اکثر موارد یک محصول اطلاعاتی با قیمت کمتر از 50 دلار ، اگرچه یک محصول فیزیکی نیز می تواند کار کند (بسیاری از سرویس های تلویزیونی اواخر شب از یک پیشنهاد جلوی ضرر یک محصول فیزیکی استفاده می کنند که مورد استفاده قرار می گیرد شناسایی و ارتباط آزاد با مشتریان).

 

هدف از محصول جلویی تولید مشتری است. سود در بیشتر موارد از فروش محصول نهایی حاصل نمی شود (ثروتمند شدن از طریق کتاب الکترونیکی 27 دلاری دشوار است) ، بلکه باعث افزایش ارزش هر مشتری می شود که سود بالایی دارد (در مرحله 3 در مورد این اطلاعات بیشتر).

 

محصول جلویی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا دریچه ای برای یک رابطه بالقوه طولانی مدت باز می کند که اگر به درستی انجام شود ، منافع شرکت و مشتری را در پی خواهد داشت. اولین فروش همچنین فرصت برای مرحله 3 را ایجاد می کند - افزایش قیمت و پیشنهادات نهایی.

 

مرحله 3: فروش بیشتر با حاشیه بزرگتر

مفهوم اصلی مرحله 3 این است که همیشه آسان تر می توان شخصی را که در مرحله خرید است یا قبلاً خرید کرده است ، به خرید بیشتر متقاعد کرد.

 

پیشنهاد جلویی در مرحله 2 شرایط خرید را ایجاد می کند و سپس در مرحله 3 ، افزایش ، کاهش و فروش متقابل اقلام دیجیتال ، محصولات پیوسته ، مربیگری ، مشاوره ، محصولات فیزیکی ، سمینارها ، کنفرانس ها و هر آنچه که می توانید بیاورید این است. مربوط و ارزشمند برای مشتریان شما ، جایی است که سود حاصل می شود.

 

در حالی که هر مشتری از پیشنهادات back-end شما استفاده نمی کندایجاد کنید ، این استراتژی فقط به بخشهای کوچکی از مشتریان شما متصل است که خریدهای اضافی و پیشنهادات نهایی شما را خریداری می کنند. حاشیه ها در این مرحله قابل توجه است ، بنابراین یک فروش عقب می تواند به اندازه 10 ، 100 یا حتی 1000 سفارش جلویی سود کسب کند.

 

همانطور که در مورد فیلم Blogging Conversion صحبت کردم و تا حدودی در سری مقاله های 4 قسمته Funnel Sales شکسته شد ، ایده اینجاست که فیلتر کردن گروه بسیار کمی از افراد ، زیر مجموعه ای از کل ترافیکی که ایجاد می کنید ، است. هر آنچه را که ارائه می دهید (یا حداقل چیزی با حاشیه سود بالا) خریداری کنید. این افراد هستند که بیشترین سود را از تجارت شما می برند ، اما جذب و فیلتر کردن آنها به سه مرحله بالا نیاز دارد.

 

با دریافت این مراحل ، می توانید ارزش هر مشتری در سایت خود را تعیین کنید. شما می دانید که چقدر ترافیک می گیرید ، می دانید که چه تعداد از آنها بسته به نوع منبع ترافیکی که دارند ، پیشنهاد اولیه شما را خریداری می کنند و می دانید که چه تعداد از آنها محصولات ارزان قیمت را خریداری می کنند. از آنجا می توانید محاسبه کنید که ارزش هر مشتری ، به طور متوسط ، برای تجارت شما چقدر است.

 

آیا ارزش مشتری خود را می دانید؟

آیا ارزش مشتری خود را می دانید؟

 

ریچ شفرن مفهوم ارزش مشتری را در سیستم رشد تجارت خود چکش می زند. او واقعاً نیاز داشت که این اصل را درست بداند زیرا مدتها قبل از اینکه او یک معلم تجاری در اینترنت باشد ، دارای مشاغل دنیای واقعی (یک شرکت هیپنوتیزم و یک فروشگاه مد بوتیک در منهتن ، نیویورک) بود.

 

وقتی فروشگاه های دنیای واقعی را اداره می کنید هزینه های شما آنقدر زیاد است که مجبورید شماره های خود را درست بگیرید. اگر این کار را نکنید ، پول خود را از دست می دهید - مقدار زیادی از آن. در دنیای اینترنت همه چیز بخشنده تر است زیرا هزینه های غرق شده بسیار کمتر است ، اما این بدان معنا نیست که ارزش مشتری از اهمیت کمتری برخوردار است.

 

صاحبان مشاغل اینترنتی از عواقب عدم تمرکز بر معیار اصلی مشتری رنج نمی برند ، در عوض ما می توانیم دست و پا بزنیم ، آزمایش کنیم و شکست بخوریم و شاید تلخ و ناامید شویم ، اما هزینه آن بیش از زمان ما نیست. اگر ده یا بیست یا حتی صدها هزار سرمایه گذاری برای تجارت خود انجام می دادید ، از همان ابتدا شماره های خود را می دانستید.

 

بالا بردن ارزش مشتری

اگر می دانستید ، با وجود فروش کتاب الکترونیکی 27 دلاری ، به لطف یک فرایند پیگیری و زمان بندی و بهینه سازی شده استراتژیک ، هر مشتری را که تبدیل می کنید در نهایت 300 دلار برای تجارت شما ارزش دارد ، آیا می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید؟

 

البته می توانستید!

 

شما می توانید هزینه بیشتری را برای تبلیغات پرداخت هر کلیک کنید. شما می توانید متخصصان موتور جستجو و توسعه محتوا را استخدام کنید. می توانید پول بیشتری به شرکتهای وابسته پرداخت کنید. همه این موارد افراد بیشتری را به سمت تجارت شما سوق می دهد ، منجر به یک مزیت بزرگ استراتژیک نسبت به رقبا می شود و رشد گسترده سود را تقویت می کند.

 

اگر با راه اندازی های اخیر در فضای بازاریابی اینترنتی همگام بوده اید ، تقریباً همه بازیکنان برجسته اخیراً این روند را اجرا کرده اند و این تصادفی نیست. این بچه ها (و تعداد انگشت شماری از دختران) در حال آزمایش ، به اشتراک گذاری نتایج و سپس همانند سازی روند هستند و البته - هر بار که چیز جدیدی داشته باشند ، تبلیغات یکدیگر را تبلیغ می کنند.

 

همانطور که در بالا در سه مرحله توضیح دادم ، درک یک مفهوم دشوار نیست که مدتی را صرف مطالعه بازاریابی اینترنتی کنید (و شاید تجربه این فرآیند را به عنوان مشتری بازاریاب دیگری داشته باشید). با این وجود بسیاری از موارد می توانند مانع نتیجه شوند که تعداد کمی از افراد برای تحقق نتیجه میلیون دلاری به اندازه کافی دور می شوند.

 

اگر خیلی آسان است - چرا همه این کار را نمی کنند؟

مشکلات در جزئیات نهفته است. اگرچه توضیحی که در این مقاله ارائه دادم ممکن است روندی را ارائه دهد که از نظر مفهومی آسان باشد و هنگامی که به اصول بازاریابی اینترنتی عادت کردید ، درک آن دشوار است.

 

اکثر آنها در مرحله یک - ترافیک شکست می خورند. علی رغم بهترین نیت ها و برخی سخت کوشی های اولیه ، مردم در بهترین حالت کارگران پراکنده ای هستند و بدون نوعی رضایت فوری ، مدتها قبل از رسیدن به نتیجه ، دست از تلاش بر می دارند.

 

بدتر از آن ، بسیاری از آنها تجارت اینترنتی را با موانع موجود آغاز می کنند که توانایی آنها را برای انجام کار آزار می دهد - مواردی مانند وام های رهنی ، مشاغل تمام وقت ، خانواده هایی که باید از آنها پشتیبانی کنند ، سیستم های اعتقاد به خود شکنی ریشه دار ، انتظارات غیر واقعی ، عادات ضعیف کاری ، عدم توانایی در کنترل کنترل یا در صورت لزوم کمک بگیرید ، عقده های حقارت ، عزت نفس پایین یا هر نوع سد راه می تواند مانع شود.

 

برای کسانی که به اندازه کافی طولانی ادامه می دهند نتایج جزئی از راه می رسند ، با این وجود پس از یک سفر طولانی و این همه تلاش ، آنها ناامید و دلسرد می شوند - آنها انتظار داشتند که تاکنون درآمد بهتری کسب کنند.

 

به مرحله ی بعد برو

کارگران سخت و افراد با استعداد اغلب قسمت ترافیک را درست می کنند و حتی ممکن است با یک پیشنهاد جلویی یا فروش محصولات وابسته مقداری درآمد کسب کنند ، اما آنها فقط برای حفظ این سطح در حال کار هستند. ایده ایجاد محصول بیشتر برای فروش برای فروشهای فزاینده و عقب مانده ، ایجاد صفحات فروش ، استخدام شرکت های وابسته و انجام کارهای بیشتر غیرممکن به نظر می رسد - حجم کار فعلی به اندازه کافی خفه کننده است.

 

من می توانم به این قول بدهم ، در حالی که من سو هستمتا حدی موفق به دریافت درجه (مطمئناً بالاتر از حد متوسط) ، من هنوز هم توانایی های زیادی را درک نمی کنم - در واقع می گویم که فقط 10٪ از آنچه را که می توانم در صورت گام بعدی با کار خودم بردارم ، می توانم درک کنم.

 

مزیتی که من دارم این است که برداشتن گام بعدی را غیرممکن نمی دانم و احساس خفگی نمی کنم زیرا تجارت خود را بر اساس آزادی قبل از پول بنا کردم. با این حال ، من انتخاب می کنم که تجارت بعدی من به کجا خواهد رفت.

 

چه جزئیات ریز مانع شما می شود؟

اگر بخواهم تجارتم رشد کند اجتناب ناپذیر است که باید تغییراتی ایجاد کنم. بزرگترین پتانسیل برای رشد در هر مشاغل حذف مواردی است که مانع آن می شوند و آن را محدود می کنند. این مسئله چنان مسئله بزرگی است که ریچ شفرن تصمیم گرفت کل گزارش جدید خود را فقط بر محدودیت ها متمرکز کند (من لینک دانلود گزارش را در انتهای این مقاله برای شما قرار می دهم).

 

همانطور که قبلاً گفتم ، این جزئیات است که باعث می شود افراد نتوانند در همه نقاط سیستم 3 مرحله ای برای یک تجارت اینترنتی موفق موفق شوند. در مورد من ، من در جایی در اطراف مرحله 2 و 3 عقب مانده ام ، اگرچه مطمئناً در مرحله 1 نیز می توان کارهای بیشتری انجام داد.

 

در اینجا لیستی از محدودیت هایی است که من را عقب نگه می دارد -

 

کمبود محصول برای فروش: من یک سری محصولاتی دارم که تقریباً کامل هستند یا صرفاً ایده هایی در ذهنم ایجاد شده اند که من هرگز مجبور نیستم آنها را اجرا کنم. در نتیجه ، من چیزی نزدیک به یک قیف فروش کاملاً پیشرفته با افزایش قیمت و نتیجه نهایی ندارم.

هیچ فرآیند فروش برای محصولات جدید وجود ندارد: حتی با آماده بودن محصولات ، من نمی توانم آنها را بفروشم تا زمانی که صفحه خرید و فروش کارت خرید خود را برای پرداخت و تحویل کالا تحویل دهم. بعلاوه شما برای ادامه سیستم بازاریابی برای هر محصول جدید به پاسخ دهندگان خودکار نیاز دارید و فراموش نکنیم که کل "فرآیند راه اندازی" برای هر محصول جدید را فراموش کنیم.

تعمیر و نگهداری سیستم های فعلی: بیشتر وقتم را برای حفظ وضعیت موجود می گذرانم و کارهای بسیار کمی روی پروژه های جدید وجود دارد. من وبلاگ می نویسم ، از دانشجویان پردرآمدم حمایت می كنم ، محصولات وابسته را تبلیغ می كنم و هنگام خراب شدن آنها را برطرف می كنم.

من در حال مسافرت هستم: این مورد قابل درک است و به زودی تغییر خواهد کرد ، اما اکنون محدودیت است زیرا جزئیات کوچک (دوباره با جزئیات!) هنگام سفر نیز زمان مکیدن را می کشند.

من خودم را عقب نگه می دارم: در نهایت ، به عنوان یک پاسخ کلی - من باید کارهای زیادی را انجام دهم که خودم نمی توانم واقع بینانه آنها را انجام دهم - من به کمک دیگران نیاز دارم.

من می توانم هر نکته بالا را به جزئیات دقیق تری تقسیم کنم ، همه چیزهای کوچکی که باید انجام شود و نتایج من را محدود می کند ، اما من فکر می کنم شما نظر من را می گیرید.


تاریخ : 18 آذر 1399 - 22:24 | توسط : anlin24 | بازدید : 34 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

مراحل راه اندازی کسب و کار اینترنتی

. با یک ایده واقعا عالی شروع کنید.

از آنجا که این مقاله را جستجو کردید ، این احتمال وجود دارد که از قبل ایده ای برای تجارت آنلاین خود داشته باشید. در این مقاله قصد داریم مراحل راه اندازی کسب و کار اینترنتی را به شما نشان بدهیم

 

اگر ایده کسب و کار یا محصولی دارید که فکر می کنید مردم به آن علاقه مند می شوند ، این را با تحقیقات بازار تأیید کنید. خودتان می توانید خلاقیت به خرج دهید و کمی در مورد بازار آنلاین تحقیق کنید.

 

به عنوان مثال ، چند کسب و کار مانند Ask Your Target Market و GutCheck شما را با اعضای مخاطب هدف خود متصل می کنند تا بتوانید مستقیماً از آنها سال کنید و ایده بهتری درباره آنچه که احتمالاً درباره محصول شما دارند فکر کنید.

 

اگر قبلاً ایده مخاطبان خود را در نظر گرفته اید ، می توانید در انجمن های  کسب و کار اینترنتی

 گشت بزنید تا ببینید مردم در مورد چه چیزی صحبت می کنند. آیا گروه های سرگرمی در Reddit با محصول شما مرتبط هستند؟ در این صورت ، آنها ممکن است در مورد محصولات جدیدی که دوست دارند ببینند یا شکایت در مورد یک محصول قدیمی صحبت کنند. می توانید از این مباحث برای اصلاح ایده تجاری خود استفاده کنید. یا اگر به دنبال بازخورد مستقیم هستید ، درج کنید در مورد Reddit درباره محصول یا ایده خود پست بگذارید و ببینید که مردم چگونه به آن پاسخ می دهند.

 

شاید شما بخواهید برای مقداری درآمد منفعلانه یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید ، اما هنوز ایده خود را کاملاً توسعه نداده اید؟ مشکلی هم نیست با فکر کردن در مورد محصولات محبوب در یک سرگرمی یا مکان مورد علاقه که با آن آشنا هستید ، شروع کنید. چگونه می توان آن محصولات را بهبود بخشید یا محصولی همراه ایجاد کرد که تجربه را بهتر کند؟

 

شاید ارائه خدمات سرعت شما بیشتر باشد. این ایده های تجاری آنلاین مرسوم ، مد روز را برای شلوغ کاری خود در نظر بگیرید.

 

2. درباره نام تجاری تصمیم بگیرید.

همانطور که به طور پیوسته به سمت نقطه راه اندازی خود حرکت می کنید ، وقت آن است که تعیین کنید تجارت شما چگونه در دنیا ظاهر می شود. اگر تاکنون بدون تعیین نامی برای تجارت آنلاین خود به موفقیت رسیده اید ، اکنون زمان تصمیم گیری است. انتخاب نام برای مشاغل سخت است.

 

این نام بزرگترین تصمیمی است که باید هنگام کار بر روی برند خود اتخاذ کنید ، و احتمالاً مهمترین تصمیمی است که از آن جهت که مارک تجاری شما و سایر تصمیماتی که در آینده می گیرید پایه ریزی می شود.

 

ابتدا تصمیم بگیرید که چه چیزی باید در نام تجارت آنلاین شما باشد. به عنوان مثال ، رقبا از چه کلمات کلیدی به نام خود استفاده می کنند؟ آیا اصطلاحات کلیدی وجود دارد که باید از آنها استفاده کنید یا از آنها اجتناب کنید؟ به عنوان مثال ، اگر "آموزش شخصی" در نام باشد در مقابل چیزی مبهم مانند "تحولات بیل" ، ممکن است کسب و کار آموزش شخصی شما بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

 

بعد از اینکه لیستی از کلمات کلیدی را که باید در نظر گرفت (و کلمات کلیدی برای جلوگیری از آنها) طوفان فکری انجام دادید ، با در نظر گرفتن کلمات کلیدی خود ، نیم دوجین یا بیشتر ایده نام تجاری پیدا کنید در مرحله بعدی ، باید ببینید کدام نام تجاری موجود است.

 

لیست اسامی خود را از طریق ابزار جستجوی پایگاه داده علامت تجاری در اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده اجرا کنید. اگر ایده نام تجاری شما (یا یک تغییر نزدیک) قبلاً استفاده شده است ، آن نام را از لیست گزینه های خود حذف کنید. برای اطمینان از اینکه شخص دیگری از این نام استفاده نمی کند ، جستجوی مشابهی را در رسانه های اجتماعی و Google انجام دهید.

 

3. نام دامنه را ایمن کنید.

شما در مورد یک نام تجاری تصمیم گرفته اید - تبریک! اکنون وقت آن است که نام دامنه خود را ادعا کنید.

 

شما وقت زیادی را صرف تأمل در تصمیم گیری درباره نام کسب و کار آنلاین خود کرده اید و نمی خواهید شخص دیگری قبل از شما آن را بخرد. حتی اگر ممکن است چند ماه قبل از آماده شدن برای راه اندازی وب سایت باشید ، مشکلی نیست. دامنه خود را اکنون خریداری کنید تا بدانید که در صورت وجود ایمن و آماده است.

 

از ابزار جستجوی نام دامنه HostGator استفاده کنید تا ببینید آیا گزینه برتر شما در دسترس است. سپس مراحل خرید دامنه خود را دنبال کنید.

 

نام دامنه سفارشی را از میزبان دریافت کنید

اگر نام کسب و کار شما به اندازه کافی منحصر به فرد باشد ، می توانید مستقیماً به دنبال بارزترین انتخاب بروید: YourBrandName.com.

 

اگر بارزترین دامنه قبلاً گرفته شده باشد ، ممکن است مجبور شوید کمی خلاقیت به خرج دهید. می توانید با یکی از پسوندهای دامنه دیگر مانند .net یا .me همراه شوید ، برای تغییر اوضاع از کلمه یا زیر خط بین کلمات استفاده کنید ، یا اینکه یک اسم جزئی به نام اضافه کنید ، مانند "go" در ابتدا یا کلمه ای که صنعت را پس از آن روشن می کند.

 

4. مدل درآمد خود را تعیین کنید و یک برنامه کسب و کار تدوین کنید.

بنابراین چگونه می توانید درآمد کسب کنید؟ آیا محصولاتی می فروشید؟ آیا شما یک وبلاگ راه اندازی کرده اید و باید از طریق یک برنامه وابسته یا پیوندهای ارجاع درآمد کسب کنید؟ آیا می خواهید درآمد منفعل کسب کنید؟ شاید شما به سرمایه گذار نیاز داشته باشید؟

 

پاسخ ممکن است نوع وب سایتی را که شما نیاز دارید (یک فروشگاه آنلاین و عملکرد سبد خرید) یا نوع مشارکتی که باید پیدا کنید تعیین کند (ثبت نام در وب سایتی که هزینه خرید از طریق لینک های ارجاع را پرداخت می کند).

 

اگر برای کسب سود به سرمایه گذاران نیاز دارید ، یک طرح تجاری یکی از مهمترین ابزاری است که شما برای ترغیب آنها به خرید در اختیار دارید.

 

حتی اگر صریحاً به دنبال سرمایه گذار نباشید ، ایجاد یک طرح تجاری به شما کمک می کند اهداف خود را روشن کنید و مراحل خاصی را که برای دستیابی به آنها باید بردارید ، مشخص کنید.

 

اطمینان حاصل کنید که برنامه کاری شما شامل تجزیه و تحلیل رقابت و بیانیه موقعیتی واضح از محل قرارگیری شما در بازار است. همچنین باید شامل اطلاعاتی در مورد مخاطبان هدف شما باشد که تحقیقات بازار باید آنها را به شما بدهد

خوب شروع به جمع آوری.

 

همه اینها اطلاعات لازم را برای اطمینان از محکم بودن رویکرد شما در اختیارتان قرار می دهد. با در دست داشتن این کار ، شما در تدوین گاهنامه اینکه چه زمانی باید انجام دهید و چه منابع مالی و منابعی برای تکمیل هر مرحله نیاز دارید ، راحت تر خواهید داشت.

 

به طور خلاصه ، برنامه تجاری شما باید دو کار اساسی انجام دهد:

 

برای این موضوع ایده خوبی ایجاد کنید که چرا ایده تجاری شما خوب است و

نقشه راه را برای تبدیل ایده خوب خود به عملی عملی ارائه دهید.

حتی اگر هرگز برنامه کاری خود را به شخص دیگری نشان ندهید ، یک طرح تجاری می تواند به شما کمک کند تا از نظر ذهنی منظم باشید. همانطور که تجارت آنلاین شما رشد می کند (یا دردسرهای زیادی را تجربه می کنید) ، برنامه کاری شما می تواند اهداف شما را به شما یادآوری کند و در هنگام دستیابی به نحوه تصمیم گیری برای جهت کسب و کار خود راهنما باشد.


تاریخ : 18 آذر 1399 - 22:10 | توسط : anlin24 | بازدید : 36 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

طراحی و ساخت ویلا

البته نمی‌توان به طور قطع سه مورد فوق را تمام سبک‌های طراحی ویلا نام برد چرا که ممکن است مهندسان و سازندگان ساخت ویلا بر اثر ابتکار عمل و خلاقیتی که دارند، سبک‌های جدیدی از طراحی ویلا را ارائه دهند‌.

 

اگر به دنبال جمع آوری اطلاعات پیرامون انواع سبک‌های طراحی ویلا اعم از سبک‌هایی که نام برده شد هستید، مطالعه‌ی مواردی که در ادامه آورده شده و توضیحات مختصر، مفید و در عین حال جامعی در مورد هر کدام از سبک‌های طراحی ویلا است، پیشنهاد می‌شود.

 

 

 

 طراحی ویلا

 

نکته‌هایی در مورد طراحی ویلای مدرن

در میان سبک‌های مختلف طراحی ویلا، سبک مدرن توجه‌ به مراتب بیشتری را به خود جذب کرده است، چرا که با توجه به بررسی‌ها و آمارگیری‌های انجام شده در حال حاضر ساخت ویلاهایی با سبک‌های مدرن بیشتر است که روز به روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود.

 

در مورد طراحی ویلای مدرن مهم ترین و حائز اهمیت ترین نکته‌ای که وجود دارد، سادگی آن است. در واقع مهندسان طراحی داخلی ویلا برای طراحی ویلا به سبک مدرن بیشترین مبنای آن را بر پایه‌ی سادگی بنا می‌کنند، لذا ویلاهایی که به سبک مدرن طراحی می‌شوند فاقد بخش‌های تجملاتی هستند.

 

لازم به ذکر است در طراحی ویلای مدرن به طور عمده از رنگ‌هایی با طیف خنثی مثل سفید، کرم، بژ، خاکستری، مشکی و ... استفاده می‌شود. یکی از عواملی که در طراحی ویلای مدرن بیشتر توجهات را به خود جلب می‌کند، نمای ویلاهای مدرن است. ویلاهایی که به سبک مدرن طراحی شده‌اند همواره از نماهایی باز و بسیار چشم نواز برخوردار هستند.

 

البته مسئله‌ای که در مورد طراحی ویلای مدرن وجود دارد این است که پارامترها و المان‌های مورد استفاده در آن همواره دستخوش تغییرات مداومی است، زیرا سبک مدرن به معنای پیروی کردن از عنصرها و اِلِمان‌های روز است. طراحی منظر مدرن و ساخت محوطه سازی مدرن در گروه اویم شاهانه طراحی و اجرا می‌شود و از این رو طراحی مدرن ویلا به واسطه تغییرات مداومی که در اِلِمان‌های روز دنیا به وجود می‌آید، همواره در حال تغییر است. بنابراین برای طراحی ویلای مدرن نمی‌توان الگو و یا متد خاصی را معرفی کرد.

 

طراحی ویلای کلاسیک چه نوع سبکی است؟

سبک طراحی ویلا کلاسیک نیز از آن دست سبک‌هایی است که برای طراحی ویلا مورد استفاده متداول طراحان ویلا قرار می‌گیرد، چرا که طرفداران چشمگیری در سطح کشور دارد. ساخت ویلا کلاسیک عمدتاً مورد پسند و سلیقه‌ی افرادی است که همواره طرفدار اِلِمان‌های سنتی هستند، لذا این سبک از طراحی بر پایه‌ی استفاده از عناصر سنتی بنا شده است.

 

از جمله نکات جالب و حائز اهمیت در رابطه با طراحی ویلای کلاسیک پیروی از نظم و تقارن است. به گونه‌ای که اگر به نمای یکی از ویلاهای کلاسیک نگاه کنید شاهد نظم و تقارن بسیار زیبایی خواهید بود. تقارن و نظم در طراحی ویلای کلاسیک به صورتی است که دو نیمه‌ی مختلف ویلا دقیقا با یک شکل و ظاهر هستند.

 

استفاده از اِلِمان‌های تزئینی یکی از پر طرفدارترین نکاتی است که در طراحی ویلای کلاسیک بیشترین توجه‌ها را به خود جذب کرده است. در طراحی ویلای کلاسیک استفاده از تجملاتی مثل ستون‌های بلند، انواع مجسمه‌ها، سرستون، طاق‌های بلند و موارد دیگری از این دست متداول است. اکثر رنگ‌هایی که برای طراحی ویلای کلاسیک مورد استفاده قرار می‌گیرد رنگ‌هایی نظیر قهوه‌ای، طلایی، کرم، مشکی، سفید و نظایر آنها هستند. یکی دیگر از اِلِمان‌های رایجی که برای طراحی ویلای کلاسیک استفاده می‌شود، اِلِمان‌های چوبی است.

منبع


تاریخ : 18 آذر 1399 - 22:01 | توسط : anlin24 | بازدید : 36 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

انواع ایده های کار در منزل

منو

صبحانه

رکورد اندیشه مجله

گزارش مجوز اعدام 32 نظر 3 اشتراک 130

شما می توانید هر چیزی را بسازید

با نوشتن

 

-C.S. Lewis-

 

برانچ را شروع کنید

ناهار خونه

حالا برانچ کن

کتابفروشی برانچ

به لیست پروژه بروید

حساب خود را فراموش کرده اید؟

نحوه کار برای فریلنسرهایی که از خانه کار می کنند

 

من بیش از دو سال است که به عنوان فریلنسر کار می کنم.

من به جای اینکه حرص کار در منزل بخورم و کارهای زیادی انجام دهم ، من تا حد امکان در تعادل با نسبت والدین ، کار و زندگی ام در 3.3: 3.3: 3.3 کار می کنم.

 

بسته به روز ، به یک کافه می روم یا در خانه کار می کنم.  کار در منزل  من به فکر تهیه یک دفتر مشترک افتادم ، اما فکر کردم که وقتم را فقط برای رفت و آمد به خانه تلف می کنم تا بتوانم وقت خانه کودک را برآورده کنم.

 

وقتی به یک کافه می روم ، کار در منزل  فقط در صورتی می روم که تا آنجا که ممکن است آنجا بوده ام. حداقل 3 ساعت یا بیشتر. از آنجا که زمان رفتن و رفتن به کافه وجود دارد (با پیاده روی حدود 10 دقیقه طول می کشد ، حتی این زمانی است که می توانم برایم ایمیل بنویسم). یا حتی وقتی گرد و غبار شدید یا برف و باران زیادی وجود دارد. اگر قصد یادگیری کار در منزل را دارید اینجا کلیک کنید تا شما را با انواع  ایدههای کار در منزل و کار آسان در منزل آشنا کنیم

 

من اغلب گزارش می کنم که وقتی در خانه کار کار در منزل می کنم نمی توانم تمرکز کنم. احتمالاً فکر می کنم اگر به روزهای گذشته زندگی در یک استودیو فکر کنید ، کار آسانی نخواهد بود. اما اکنون ، من یک کتابخانه دارم (اگرچه به تدریج به اتاق بازی کودکان تبدیل می شود) و آن را به محیطی تبدیل کرده ام که می توانم در اتاق نشیمن کار کنم ، بنابراین با تمرکز قابل توجهی کار می کنم.

 

اخیراً مقاله ای را که در روزنامه چای تایمز با  کار در منزل  عنوان "مهارت کار از خانه" منتشر شده خوانده ام (میانبر). با نگاه کردن به آن ، کمک گرفتم و تأیید کردم که تفاوتی با روشی که انجام داده ام تفاوتی ندارد و فکر کردم حالم خوب است.

 

بنابراین من قصد دارم برخی از روشهای کار خودم در خانه را به طور خلاصه بیان کنم. به خصوص در مواقعی مانند این روزها بسیار مفید خواهد بود.

 

 

1. روال معمول مورد استفاده شرکت (برای شرکتهای باتجربه) را دنبال کنید.

 

با رسیدن به شرکت چه کاری انجام می دهید؟ کار در منزل  من معمولاً ابتدا دستانم را می شویم ... یک فنجان قهوه می نوشم ، و لیست کارهایی را که روز قبل کنار هم قرار داده ام بررسی می کنم. برنامه و نامه را بررسی کنید. و با سازماندهی کارهایی که امروز باید انجام شود شروع کنید.

 

من تقریباً 8 سال است که اینگونه کار می کنم و برای شروع کار خودم تبدیل به یخ شکن خوبی شده است. این به تدریج از زمان غیرفعال به موقع ترشح می شود ، یا مانند یک پل عمل می کند ، اما من در هنگام کار به عنوان فریلنسر همان کار را کردم.

 

قهوه درست کنید ، کارهای روزمره خود را کار در منزل بررسی کنید ، ترتیب کارهایی را که امروز انجام می شود سازمان دهید و دوباره تأیید کنید و نامه و برنامه خود را بررسی کنید. و وقتی کار تمام شد ، وظایف و برنامه فردا را بررسی کنید.

 

اگر در شرکت تجربه دارید کار در منزل  ، اقداماتی را که به شما حس کار می دهند دنبال کنید. به زودی خود را آماده کار خواهید دید.

 

 

 

قهوه درست کنید و  کار در منزل  یک صبحانه ساده بخورید. همچنین برای تهویه رایحه ای دود می کند.

 

 

2. لباس عوض کنید

 

قبل از اینکه روال بالا را دنبال کنید ، اولین کاری که باید انجام دهید تغییر لباس است.

اگر لباسی را که می خوابیدم بپوشم و کار در منزل به محل کار خود بروم ، بدون اطلاع من بی تحمل می شوم. همچنین این احساس مه آلود است که گویی کمتر بیدار می شود.

مطمئناً وقتی به محل کار خود می روید ، لباس خود را عوض می کنید تا حتی اگر در خانه کار می کنید حس کار رفتن را به شما القا کند.

 

 

 

3. روال خود را ایجاد کنید

 

همانطور که با رعایت روال معمول در زندگی کار در منزل شرکت یا تغییر لباس ، خود را از شروع کار مطلع می کنید ، روال خود را نیز ایجاد می کنید.

 

یکی از راه هایی که من توصیه می کنم شرکت در یک پروژه آنلاین با دیگران است.

سال گذشته با ناامیدی شروع به کار کردم. من این کار را به تنهایی انجام نمی دادم ، این یک پروژه جانبی با افراد دیگر بود. از دوشنبه تا جمعه عبارتی را که کار در منزل  به اشتراک گذاشته است دنبال کردم. بیشتر کتاب ها مربوط به بازاریابی یا شرکت های نوپا بود ، بنابراین می توانم عناصر یا ایده هایی را بدست آورم که بتوانند در کار من استفاده شوند ، بنابراین فقط رونویسی بسیار مفید بود.

 

اکنون من کار خود را به عنوان یک جلسه مجوز کار در منزل  آزاد انجام می دهم. در حقیقت ، من فکر می کردم که این چقدر می تواند کمک کند ، اما از خودم تعجب می کنم زیرا انگیزه بیشتری از آنچه فکر می کردم است. از آنجا که احراز هویت کرده اید ، بیایید فوراً کار کنیم بدون اینکه کار دیگری انجام دهیم.

 

 

 

صدور گواهینامه برای اعلام شروع کار (feat.timestamp)

 

 

نکته جالب دیگر در مورد پروژه ای مانند این آنلاین است کار در منزل ، اما احساس می کنم با یک همکار هستم. یکی از بزرگترین اشکالات فریلنسرها تنها بودن در کار تنها است و این بسیار راحت است. می توانید س questionsال کنید ، و فضای درگیری با یکدیگر دوستی ایجاد می کند (!).

 

این گردهمایی های آنلاین را می توانید در پروژه Kakao 100 ، در جوامع مختلف پیدا کنید ، یا از طریق فیس بوک یا اینستاگرام می توانید افرادی را برای پیوستن به راحتی پیدا کنید. بنابراین اگر به دنبال یک همکار برای ایجاد یک برنامه روزمره ، احراز هویت یکدیگر و مبارزه هستید ، بیایید از آن استفاده کنیم.

 

 

 

4- بیایید کارهای خانه را از قبل انجام دهیم (یا اینکه آنها را از خارج از کشور خارج کنیم)

 

به جای اینکه فقط بعد از نوشیدن یک لیوان آب بلند شوید و صبحانه بخورید یا مستقیم به محل کار بروید ، می توانید حرکاتی انجام دهید. بیدار می شوم و تمیز می کنم. باز شدن درب به صورت گسترده ، تهویه و شاداب سازی فضا ، ذهن را بیدار می کند.

 

هر فرد تمایلات مختلفی دارد ، اما وقتی من در خانه هستم ، نگران قسمتهایی هستم که تمیز نشده اند ، بنابراین تمایل دارم که کارهای تمیزکاری را از قبل انجام دهم.

 

اگر کارها بسیار آزار دهنده یا دشوار است ، تمیز کردن را به خارج از سازمان انجام دهید. در این بین ، اگر به کافه ای بروم ، فشرده کار کنم و برگردم ، خانه ای بسیار تمیز به استقبال من می آید ، گویی دوبی به آنجا رفته است.

 

+) اگر فرزند شما به ناچار در خانه است ، از خدمات مراقبت استفاده کنید. ایجاد محیطی که بتوانم روی ساعات کاری خود تمرکز کنم مهم است.


تاریخ : 17 آذر 1399 - 18:44 | توسط : anlin24 | بازدید : 34 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

نمونه های مختلف طراحی ویلا

در میان سبک‌های مختلف طراحی ویلا، سبک مدرن توجه‌ به مراتب بیشتری را به خود جذب کرده است، چرا که با توجه به بررسی‌ها و آمارگیری‌های انجام شده در حال حاضر ساخت ویلاهایی با سبک‌های مدرن بیشتر است که روز به روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود.
در مورد طراحی ویلای مدرن مهم ترین و حائز اهمیت ترین نکته‌ای که وجود دارد، سادگی آن است. در واقع مهندسان طراحی داخلی ویلا برای طراحی ویلا به سبک مدرن بیشترین مبنای آن را بر پایه‌ی سادگی بنا می‌کنند، لذا ویلاهایی که به سبک مدرن طراحی می‌شوند فاقد بخش‌های تجملاتی هستند.
لازم به ذکر است در طراحی ویلای مدرن به طور عمده از رنگ‌هایی با طیف خنثی مثل سفید، کرم، بژ، خاکستری، مشکی و ... استفاده می‌شود. یکی از عواملی که در طراحی ویلای مدرن بیشتر توجهات را به خود جلب می‌کند، نمای ویلاهای مدرن است. ویلاهایی که به سبک مدرن طراحی شده‌اند همواره از نماهایی باز و بسیار چشم نواز برخوردار هستند.
البته مسئله‌ای که در مورد طراحی ویلای مدرن وجود دارد این است که پارامترها و المان‌های مورد استفاده در آن همواره دستخوش تغییرات مداومی است، زیرا سبک مدرن به معنای پیروی کردن از عنصرها و اِلِمان‌های روز است. طراحی منظر مدرن و ساخت محوطه سازی مدرن در گروه اویم شاهانه طراحی و اجرا می‌شود و از این رو طراحی مدرن ویلا به واسطه تغییرات مداومی که در اِلِمان‌های روز دنیا به وجود می‌آید، همواره در حال تغییر است. بنابراین برای طراحی ویلای مدرن نمی‌توان الگو و یا متد خاصی را معرفی کرد.
طراحی ویلای کلاسیک چه نوع سبکی است؟
سبک طراحی ویلا کلاسیک نیز از آن دست سبک‌هایی است که برای طراحی ویلا مورد استفاده متداول طراحان ویلا قرار می‌گیرد، چرا که طرفداران چشمگیری در سطح کشور دارد. ساخت ویلا کلاسیک عمدتاً مورد پسند و سلیقه‌ی افرادی است که همواره طرفدار اِلِمان‌های سنتی هستند، لذا این سبک از طراحی بر پایه‌ی استفاده از عناصر سنتی بنا شده است.
از جمله نکات جالب و حائز اهمیت در رابطه با طراحی ویلای کلاسیک پیروی از نظم و تقارن است. به گونه‌ای که اگر به نمای یکی از ویلاهای کلاسیک نگاه کنید شاهد نظم و تقارن بسیار زیبایی خواهید بود. تقارن و نظم در طراحی ویلای کلاسیک به صورتی است که دو نیمه‌ی مختلف ویلا دقیقا با یک شکل و ظاهر هستند.

 


تاریخ : 17 آذر 1399 - 18:05 | توسط : anlin24 | بازدید : 37 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

نکات مهم در طراحی و ساخت ویلا

نکته‌هایی در مورد طراحی ویلای مدرن

در میان سبک‌های مختلف طراحی ویلا، سبک مدرن توجه‌ به مراتب بیشتری را به خود جذب کرده است، چرا که با توجه به بررسی‌ها و آمارگیری‌های انجام شده در حال حاضر ساخت ویلاهایی با سبک‌های مدرن بیشتر است که روز به روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود.

 

در مورد طراحی ویلای مدرن مهم ترین و حائز اهمیت ترین نکته‌ای که وجود دارد، سادگی آن است. در واقع مهندسان طراحی داخلی ویلا برای طراحی ویلا به سبک مدرن بیشترین مبنای آن را بر پایه‌ی سادگی بنا می‌کنند، لذا ویلاهایی که به سبک مدرن طراحی می‌شوند فاقد بخش‌های تجملاتی هستند.%عکس - طراحی ویلا و ساخت ویلا

لازم به ذکر است در طراحی ویلای مدرن به طور عمده از رنگ‌هایی با طیف خنثی مثل سفید، کرم، بژ، خاکستری، مشکی و … استفاده می‌شود. یکی از عواملی که در طراحی ویلای مدرن بیشتر توجهات را به خود جلب می‌کند، نمای ویلاهای مدرن است. ویلاهایی که به سبک مدرن طراحی شده‌اند همواره از نماهایی باز و بسیار چشم نواز برخوردار هستند.

 

البته مسئله‌ای که در مورد طراحی ویلای مدرن وجود دارد این است که پارامترها و المان‌های مورد استفاده در آن همواره دستخوش تغییرات مداومی است، زیرا سبک مدرن به معنای پیروی کردن از عنصرها و اِلِمان‌های روز است. طراحی منظر مدرن و ساخت محوطه سازی مدرن در گروه اویم شاهانه طراحی و اجرا می‌شود و از این رو طراحی مدرن ویلا به واسطه تغییرات مداومی که در اِلِمان‌های روز دنیا به وجود می‌آید، همواره در حال تغییر است. بنابراین برای طراحی ویلای مدرن نمی‌توان الگو و یا متد خاصی را معرفی کرد.

منبع


تاریخ : 17 آذر 1399 - 17:55 | توسط : anlin24 | بازدید : 35 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

تاثیر کرونا در مهندسین

تاثیر رنگهای ترند در کرونا

همه گیرى به طور واضح احساس بیقراری ، تاثیر کرونا بر آینده مهندسین  اندوه و اضطراب را در بین بسیاری از ما افزایش داده است. این به معنای دیدن طراحی بیوفیلی بیشتر به ویژه در مناطق ساکنین شهر است یعنی به سمت تنهایی که از احساس بودن در طبیعت تقلید می کند. بنابراین انتخاب رنگهایی با الهام از طبیعت که احساس اطمینان و آسایش را برای آینده غیرقابل پیش بینی ایجاد می کنند ، ضروری است.

 

چگونه کرونا بر آینده مهندسان تاثیر مگیذارد؟

تاثیرات مهم کرونا برای دفاتر منزل

با قفل شدن ، بسیاری از شرکت ها کار خود را به خانه منتقل کرده اند و برای کار در آن به یک فضای کاری جذاب ، راحت و کاربردی احتیاج دارند. فناوری در خط مقدم دفاتر منازل است.  کتابخانه ، مجموعه رسانه ها ، چگونه کرونا بر آینده مهندسان تاثیر مگیذارد؟ استودیوی ضبط.  همه شرکت ها متوجه می شوند که اکنون زندگی آنلاین است و خانه های ما باید از این امر پشتیبانی کنند. اگر مشاغل تصمیم بگیرند که کار از راه دور به همان اندازه کارآمد باشد که دفتر باشد ، ممکن است تعیین کند که دفتر فیزیکی یک هزینه غیر ضروری است و مدل کسب و کار را از راه دور دائمی می کند و این باعث تقویت طراحی دفاتر خانه می شود!

 

چگونه کرونا بر آینده مهندسان تاثیر مگیذارد؟

ظهور صنعت طراحی داخلی در زمان کرونا

علاقه به طراحی داخلی بیشتر خواهد شد زیرا همه می خواهند خانه خود را در اسرع وقت بدون ترس از قفل شدن به دلیل شیوع احتمالی آینده ، ساخت تالار نوسازی کنند. پیشنهادهای نوسازی روز افزون در حال افزایش است، زیرا آنها می دانند ذهن مردم در حال حاضر به زندگی در خانه ای زیبا ، مثبت و دارای توانایی حفظ آنها هنگام بسته شدن سایر نقاط جهان بستگی دارد. اساساً طراحی داخلی پس از همه گیر ممکن است مثل یک ترکیب کامل از نسخه بهتری امروزه تصور شود.


تاریخ : 17 آذر 1399 - 17:52 | توسط : anlin24 | بازدید : 32 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

چقدر سرمایه برای کسب و کار آنلاین نیاز داریم؟

چرا یک کسب و کار در اینترنت راه اندازی می کنیم؟

شروع کار در اینترنت مزایای زیادی برای کارآفرینی که می خواهد یک فعالیت اقتصادی را شروع کند دارد. علاوه بر این ، ایجاد مشاغل آنلاین هم ساده تر است و هم هزینه کمتری دارد و به شما امکان می دهد در مقابل رقابت برنده شوید.

 

یک رویکرد ساده تر

سادگی یکی از اصلی ترین مزایای شروع کار در اینترنت است. کار در اینترنت  در واقع ، انجام یک فعالیت آنلاین در اصل می تواند در خانه کارآفرین انجام شود. بنابراین مراحل خاصی مانند یافتن محل برای راه اندازی دفتر مرکزی شرکت زائد است.

 

علاوه بر این ، استفاده آسان از ابزارهای ایجاد مشاغل (فروشگاه آنلاین ، بستر فروش خدمات و غیره) حتی بصورت آنلاین در دسترس است و این امکان را برای افراد بیشتر فراهم می کند. بنابراین می توان به راحتی ایجاد کرد:

 

فروشگاه اینترنتی خودش

شرکت خدمات وی

خلقت کم هزینه تر

شروع یک تجارت در اینترنت در مقایسه با شروع یک کار "فیزیکی" به بودجه کمتری نیاز دارد. از آنجا که نیازی به یافتن محل برای راه اندازی نیست ، هزینه های انجام شده کمتر است.

 

شما فقط باید یک نام دامنه برای سایت خریداری کنید که هزینه آن به طور متوسط بین 8 تا 15 یورو در سال است.

 

خوب است بدانید: اگر فعالیت به ذخیره سازی اطلاعات بیش از حد نیاز دارد ، فضای اضافی لازم است. اما حتی در این حالت ، قیمت دومی معمولاً از 100 € فراتر نمی رود.

نحوه مواجهه با رقابت را بدانید

در حال حاضر ، حضور آنلاین بدون توجه به اندازه و تجارت اصلی آن برای یک کسب و کار مهم است. اینترنت مکان مناسبی برای یافتن مشتری و معرفی ساختار آن برای عموم مردم است.

 

با این وجود ، داشتن یک استراتژی بازاریابی دیجیتال موثر برای اطمینان از موفقیت و رقابتی ماندن در زمینه فعالیت ، ضروری است.

 

ایجاد مشاغل آنلاین: برخی ایده های تجاری

یافتن ایده تجاری در اینترنت کار دشواری نیست. با این حال ، قبل از انتخاب یکی ، مهم است که در مورد روندها اطلاعات کسب کنید ، فعالیتی را که کار می کند شناسایی کنید و مشاغل سودآور را شناسایی کنید. البته ، انتخاب فعالیت نیز به صلاحیت کارآفرین بستگی دارد.

 

ایجاد یک فروشگاه آنلاین

این یکی از فعالیت های رایج در اینترنت است. کارآفرین می تواند محصول (های) مورد نظر خود را از طریق یک سایت تجارت الکترونیکی یا در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک بفروشد. از جمله موارد دیگر ، امکان راه اندازی فروشگاه اینترنتی لباس های آماده ، جواهرات ، محصولات دارویی و غیره وجود دارد.

 

راه اندازی سایت تبلیغات املاک و مستغلات

ایجاد یک سایت لیست املاک و مستغلات برای یک منطقه خاص جغرافیایی نیز می تواند مفید باشد. با این وجود کارآفرین باید خود را به عنوان یک متخصص املاک و مستغلات معرفی کند و به افراد و آژانس های املاک و مستغلات پیشنهاد دهد.

 

ایجاد سایت ارائه دهنده خدمات

ارائه خدمات آنلاین با راه اندازی مشاغل در وب نیز می تواند جالب باشد. این کارآفرین می تواند به عنوان مشاور بازاریابی دیجیتال ، صنعتگر ساخت و ساز ، عکاس خود اشتغالی ، مستقل ، مربی ، مشاور مستقر شود. انتخاب فعالیت به صلاحیت و حوزه تخصص فرد بستگی دارد.

 

یک تجارت آنلاین برای ارتباط حرفه ای ها

یک بستر وب حرفه ای شبکه ای به کارآفرینان اجازه می دهد تا یک آژانس کاریابی آنلاین ایجاد کنند و امکان پرداخت توسط کمیسیون ها را به آنها ارائه می دهد.

 

خوب است بدانید: افزودن فضای تبلیغاتی در سایت می تواند به درآمدزایی کمک کند.

یک فضای آموزش آنلاین

ایجاد یک سازمان آموزش آنلاین امکان ارائه دوره های رایگان یا پولی را در اینترنت فراهم می کند. ارائه آموزش از راه دور در مورد موضوعی که استادکار بر آن تسلط دارد کافی است. همچنین برای تکمیل پیشنهاد آموزشی می توان با متخصصان دیگر کار کرد.

 

سایتی متخصص در سفرهای اینترنتی

ایجاد یک سایت مسافرتی ایده پردازی برای تعطیلات ، محل اقامت یا تورهای گشت و گذار است. این کارآفرین اغلب مجبور است با یک آژانس مسافرتی و م hotelسسات هتل همکاری کند تا تجارت خود را به واقعیت تبدیل کند.

 

تجارت آنلاین: سایر ایده های تجاری

بهترین راه برای موفقیت در اینترنت ارائه یک ایده تجاری اصیل و سودآور است. مناطق دیگر همچنان جالب توجه هستند مانند:

 

ایجاد و توسعه وب سایت ها

خدمات دبیرخانه از راه دور ؛

روزنامه نگاری آنلاین؛

ایجاد یک وبلاگ

ارز رمزنگاری شده

مربیگری زندگی ، با افتتاح سالن بدن سازی و غیره

 

چگونه می توان در اینترنت کسب و کار راه اندازی کرد؟

این مرحله کمابیش آسان است. از نظر تشریفات ، آنها به s بستگی دارند


تاریخ : 16 آذر 1399 - 17:47 | توسط : anlin24 | بازدید : 31 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

راه اندازی کسب و کار اینترنتی از 0

چرا یک کسب و کار در اینترنت راه اندازی می کنیم؟

شروع کار در اینترنت مزایای زیادی برای کارآفرینی که می خواهد یک فعالیت اقتصادی را شروع کند دارد. علاوه بر این ، ایجاد مشاغل آنلاین هم ساده تر است و هم هزینه کمتری دارد و به شما امکان می دهد در مقابل رقابت برنده شوید.

 

یک رویکرد ساده تر

سادگی یکی از اصلی ترین مزایای شروع کار در اینترنت است. در واقع ، انجام یک فعالیت آنلاین در اصل می تواند در خانه کارآفرین انجام شود. بنابراین مراحل خاصی مانند یافتن محل برای راه اندازی دفتر مرکزی شرکت زائد است.

 

علاوه بر این ، استفاده آسان از ابزارهای ایجاد مشاغل (فروشگاه آنلاین ، بستر فروش خدمات و غیره) حتی بصورت آنلاین در دسترس است و این امکان را برای افراد بیشتر فراهم می کند. بنابراین می توان به راحتی ایجاد کرد:

 

فروشگاه اینترنتی خودش

شرکت خدمات وی

خلقت کم هزینه تر

شروع یک تجارت در اینترنت در مقایسه با شروع یک کار "فیزیکی" به بودجه کمتری نیاز دارد. از آنجا که نیازی به یافتن محل برای راه اندازی نیست ، هزینه های انجام شده کمتر است.

 

شما فقط باید یک نام دامنه برای سایت خریداری کنید که هزینه آن به طور متوسط بین 8 تا 15 یورو در سال است.

 

خوب است بدانید: اگر فعالیت به ذخیره سازی اطلاعات بیش از حد نیاز دارد ، فضای اضافی لازم است. اما حتی در این حالت ، قیمت دومی معمولاً از 100 € فراتر نمی رود.

نحوه مواجهه با رقابت را بدانید

در حال حاضر ، حضور آنلاین بدون توجه به اندازه و تجارت اصلی آن برای یک کسب و کار مهم است. اینترنت مکان مناسبی برای یافتن مشتری و معرفی ساختار آن برای عموم مردم است.

 

با این وجود ، داشتن یک استراتژی بازاریابی دیجیتال موثر برای اطمینان از موفقیت و رقابتی ماندن در زمینه فعالیت ، ضروری است.

 

ایجاد مشاغل آنلاین: برخی ایده های تجاری

یافتن ایده تجاری در اینترنت کار دشواری نیست. با این حال ، قبل از انتخاب یکی ، مهم است که در مورد روندها اطلاعات کسب کنید ، فعالیتی را که کار می کند شناسایی کنید و مشاغل سودآور را شناسایی کنید. البته ، انتخاب فعالیت نیز به صلاحیت کارآفرین بستگی دارد.

 

ایجاد یک فروشگاه آنلاین

این یکی از فعالیت های رایج در اینترنت است. کارآفرین می تواند محصول (های) مورد نظر خود را از طریق یک سایت تجارت الکترونیکی یا در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک بفروشد. از جمله موارد دیگر ، امکان راه اندازی فروشگاه اینترنتی لباس های آماده ، جواهرات ، محصولات دارویی و غیره وجود دارد.

 

راه اندازی سایت تبلیغات املاک و مستغلات

ایجاد یک سایت لیست املاک و مستغلات برای یک منطقه خاص جغرافیایی نیز می تواند مفید باشد. با این وجود کارآفرین باید خود را به عنوان یک متخصص املاک و مستغلات معرفی کند و به افراد و آژانس های املاک و مستغلات پیشنهاد دهد.

 

ایجاد سایت ارائه دهنده خدمات

ارائه خدمات آنلاین با راه اندازی مشاغل در وب نیز می تواند جالب باشد. این کارآفرین می تواند به عنوان مشاور بازاریابی دیجیتال ، صنعتگر ساخت و ساز ، عکاس خود اشتغالی ، مستقل ، مربی ، مشاور مستقر شود. انتخاب فعالیت به صلاحیت و حوزه تخصص فرد بستگی دارد.

 

یک تجارت آنلاین برای ارتباط حرفه ای ها

یک بستر وب حرفه ای شبکه ای به کارآفرینان اجازه می دهد تا یک آژانس کاریابی آنلاین ایجاد کنند و امکان پرداخت توسط کمیسیون ها را به آنها ارائه می دهد.

 

خوب است بدانید: افزودن فضای تبلیغاتی در سایت می تواند به درآمدزایی کمک کند.

یک فضای آموزش آنلاین

ایجاد یک سازمان آموزش آنلاین امکان ارائه دوره های رایگان یا پولی را در اینترنت فراهم می کند. ارائه آموزش از راه دور در مورد موضوعی که استادکار بر آن تسلط دارد کافی است. همچنین برای تکمیل پیشنهاد آموزشی می توان با متخصصان دیگر کار کرد.

 

سایتی متخصص در سفرهای اینترنتی

ایجاد یک سایت مسافرتی ایده پردازی برای تعطیلات ، محل اقامت یا تورهای گشت و گذار است. این کارآفرین اغلب مجبور است با یک آژانس مسافرتی و م hotelسسات هتل همکاری کند تا تجارت خود را به واقعیت تبدیل کند.

 

تجارت آنلاین: سایر ایده های تجاری

بهترین راه برای موفقیت در اینترنت ارائه یک ایده تجاری اصیل و سودآور است. مناطق دیگر همچنان جالب توجه هستند مانند:

 

ایجاد و توسعه وب سایت ها

خدمات دبیرخانه از راه دور ؛

روزنامه نگاری آنلاین؛

ایجاد یک وبلاگ

ارز رمزنگاری شده

مربیگری زندگی ، با افتتاح سالن بدن سازی و غیره

 

چگونه می توان در اینترنت کسب و کار راه اندازی کرد؟

این مرحله کمابیش آسان است. از نظر تشریفات ، آنها به s بستگی دارند

منبع


تاریخ : 16 آذر 1399 - 17:39 | توسط : anlin24 | بازدید : 36 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید